Pomoc

Czym jest modlin.bytheway?

To platforma dedykowana pracownikom portu lotniczego Warszawa/Modlin ułatwiająca wspólne dojazdy do pracy poprzez łączenie kierowców i pasażerów, którzy pokonują zbliżone trasy.

W jaki sposób mogę się zarejestrować?

Rejestracja opiera się na skorzystaniu z formularza dostępnego pod adresem modlin.bytheway.pl/rejestracja. Wybranie tego rodzaju rejestracji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu ByTheWay.pl. Aby zakończyć proces rejestracji wypełnij podstawowe pola, a następnie zatwierdź przyciskiem “Rejestruj”.

Czy rejestracja jest bezpłatna?

Zarówno rejestracja jak i korzystanie z serwisu jest darmowe.

Czy rejestracja jest obowiązkowa?

Aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności serwisu, proces rejestracji jest obowiązkowy. Zwiększa to bezpieczeństwo zarówno kierowców jak i pasażerów poprzez weryfikacje danych (uczestników serwisu).

Jak zmienić login?

Twój login jest Twoim adresem Email i nie jest on edytowalny. Jeżeli nie uzupełniono imienia i nazwiska, nick w portalu będzie nazwą adresu email do znaku @. Przykładowo dla adresu paweł@poczta.pl, nickiem będzie Paweł. Po uzupełnieniu pól “Imię” i “Nazwisko”, nazwą użytkownika w portalu będzie pełne imię i pierwsza litera nazwiska, przykładowo dla Piotra Kowalskiego będzie to Piotr K. Po dokonaniu rezerwacji, kierowca i pasażer widzą wzajemnie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Jak zmienić hasło?

Zmiana hasła może być wykonana w dowolnym momencie korzystania z serwisu, wystarczy na swoim profilu wejść w „Edycja danych”, wprowadzić zmiany i zatwierdzić.

Gdy zapomnę hasło?

Gdy zapomnisz hasła, skorzystaj z formularza do resetowania hasła. Jest on dostępny pod linkiem „Nie pamiętasz hasła?” na stronie głównej, bądź na stronie logowania bytheway.pl/login. W formularzu należy wpisać adres email, na który zostaną wysłane informacje jak dokończyć resetowanie hasła.

Dlaczego muszę podać swój adres e-mail?

Podanie adresu e-mail jest wymagane w procesie rejestracji za pomocą formularza, aby móc otrzymywać informacje dotyczące planowanych przejazdów oraz komunikacje między użytkownikami. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link aktywujący profil.

Jak weryfikowany jest mój adres e-mail?

W procesie rejestracji za pomocą formularza otrzymasz email zawierający link, który należy kliknąć, w celu potwierdzenia przynależności podanego adresu email do właściciela (osoby rejestrującej się). Weryfikacja jest darmowa.

Jakie korzyści płyną z podania numeru telefonu?

Podanie numeru telefonu komórkowego ułatwi kontakt pomiędzy użytkownikami serwisu. Jest to szczególnie ważne przed samą podrożą, gdy użytkownicy chcą poinformować o zdarzeniach często od nich niezależnych np. utrudnienia z dotarciem na umówione miejsce spotkanie.